Prekių grąžinimas ar keitimas

Prekę grąžinti ar keisti galite per 14 dienų nuo prekės gavimo. Grąžinti ar keisti galite visas MUBAS.LT elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes.

Grąžinama ar keičiama prekė turi būti:

  • nenaudota.
  • supakuota į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų nuo sugadinimo jos transportavimo metu.
  • prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.
  • grąžinama ar keičiama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Norėdamas grąžinti prekę (-es) Pirkėjas turi užpildyti prekių grąžinimo dokumentą, kuris yra pridedamas Pirkėjui prie jo užsakytų prekių arba atsispausdinus iš www.mubas.lt internetinės parduotuvės skyrelio „Garantijos ir grąžinimas", ir pateikti jį kartu su grąžinama preke (-ėmis).

Prekę grąžinti galite:

  • Bet kurioje MUBAS parduotuvėje NEMOKAMAI. Pinigai bus grąžinami į jūsų sąskaitą per 14 dienų (LR Civilinio kodekso 6.22811 straipsnio 2 dalis).
  • Siųsti mums registruotu paštu ar kurjeriu (siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas)

Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 14 dienų nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo. Pristatymo ir grynų pinigų surinkimo (COD) mokestis nėra grąžinamas.

Turite daugiau klausimų kreipkitės tel. nr. +370 (349) 621 34 ar el. paštu info@mubas.lt

Prekių garantija

Mums svarbi jūsų nuomonė! Jei esate nepatenkinti įsigyto gaminio kokybe - kreipkitės į bet kurią MUBAS parduotuvę. Mes išnagrinėsime jūsų pretenziją ir pateiksime atsakymą per 10 dienų.

Jeigu Klientas nėra patenkintas galutiniu B. Benaitienės I.Į. "MUBAS" atsakymu, dėl vartojimo ginčų neteisminio sprendimo, gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (adresas Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, Lietuva, elektroninis paštas: tarnyba@vvtat.lt, telefonas 852626751, interneto svetainė www.vvtat.lt) jos teritoriniuose padaliniuose apskrityse, ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje: http://ec.europa.eu/odr/

Vartojimo ginčus spręsti neteismine tvarka kompetetinga Valstybinė vartototojų teisių apsaugos tarnyba (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt)

Dėmesio. Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.